кадри: БНТНационалните отбори на България и Северна Ирландия играят при резултат 2:1 в

...

България с пълен обрат след втори гол на Тодор Неделев

кадри: Българска национална телевизия

Националните тимове на България и Северна Ирландия играят при резултат 2:1 в конфликт от 8-ия кръг на международните квалификации в група „ С “ на зона Европа. Конър Уошингтън откри в 38-ата, а два гола на Тодор Неделев в 53-ата и 63-ата минута донесоха цялостния поврат за " лъвовете ", предава Гонг.

„ Трикольорите “ ще се опитат да измият срама от загубата с 1:3 от Литва и да си възвърнат ненапълно самочувствието.

Обратът даде подтик на българите, които имаха късмет за трети гол в 65-ата минута, когато Десподов стреля с десния крайник по тревата пред наказателното поле, само че Пийкок-Фарел го отрази.

Източник: petel.bg